خط شستشوی مکانیزه لاک و روآبی

نوع محصول : خط تمام اتوماتیک پت و پلاستیک

قیمت دستگاه خط شستشوی مکانیزه لاک و روآبی ، مزایای دستگاه خط شستشوی مکانیزه لاک و روآبی

خط شستشوی مکانیزه لاک و روآبی در شستشوی بادی ولاک ،بازیافت وشستشوی پت وسایر پلاستیک های روآبی وزیرآبی با سیستم شستشوی سرد ویا گرم برای افزایش کیفیت پلیمر بازیافتی صورت میگیرد. پلاستیک های پلی اتیلن وپ پ جزء پلاستیک های رو آبی هستند وهمینطور جزءپلاستیک های سخت نیز به شمار می آیند ونحوه شستشوی این نوع پلیمرها با نایلون وگونی متفاوت است. دستگاه شستشوی مکانیزه لاک وروآبی بر اساس ظرفیت تولید طراحی می شود.منظوراز لاک، پلاستیک یا پلیمرهایی است که به محض خرد شدن روی آب قرار می گیرند، این پلیمرها بعد از تفکیک وجدا سازی ،خرد وآسیاب می شود.

 

مزایای خط شستشوی مکانیزه لاک وروآبی

جهت بازیافت وشستشوی انواع پلاستیک روآبی وزیرآبی است با ظرفیت وتناژ بالای تولید،کاهش هزینه ها نسبت به شستشوی سنتی؛کیفیت بالای مواد تولید شده (گرانول)،نیروی انسانی کمتر،سرعت کار بالا،شستشوی سریع وبا کیفیت،کاهش مصرف انرژی، با توجه به اینکه در خط شستشوی تمام اتوماتیک لاک وروآبی سرعت کار بالایی دارد تناژتولید شده در ساعت نیز بسیار بالاست و از این رو از نظر سرعت کار،کیفییت محصول تولید شده و تناژ بالا خیلی باصرفه تر است و سودآوری بالایی نیز دارد.

 

نحوه عملکرد دستگاه شستشوی مکانیزه لاک وروآبی

دستگاه تشکیل شده از آسیاب ،فلات تانک، آبگیرسانتریفیوژ،ماردون خشک کن، وان شستشو ...، پلیمرها بعد از تفکیک وجداسازی ،خرد وآسیاب می شود وبا دستگاه تمام مکانیزه شستشو داده میشود وسپس به مرحله خشک کن می رسد پس از رطوبت گیری آماده میشود جهت گرانول ساز

 

ویژگی های خط شستشوی لاک وروآبی

خط کامل مکانیزه لاک وروآبی که شامل نوارنقاله،آسیاب،ماردون انتقال، وان شستشو، آبگیر وخشک کن وکندور میباشد با تناژ وظرفیت های متفاوت طراحی وساخته میشود. در خط تولید و مراحل انجام بازیافت نحوه شستشوی نایلون وگونی با ضایعات پلاستیک وبادی ولاک متفاوت است، در خط شستشوی لاک وروآبی که با ظرفیت بالا تولید صورت میگیرد و محصول را با تناژ بیشتری نیز نسبت به خط سنتی تحویل می دهد واز این رو باصرفه تر است. پرک خروجی از خط مکانیزه به دلیل شستشوی بهتر وبا کیفیت تر وتناژ بالاتر خروجی و سرعت بالای تولید دارای قیمت بالاتری نیز می باشد. محصول نهایی خیلی بهتر وبا کیفیت تر از خط سنتی است .

 

دستگاه شستشوی لاک وروآبی فیروزان صنعت

مشاوره رایگان،طراحی وساخت دستگاه مکانیزه شستشوی لاک وروآبی شرکت فیروزان صنعت ،با سابقه ای طولانی ودرخشان درزمینه ساخت انواع ماشین آلات بازیافت پلاستیک

 

معرفی محصولات شرکت فیروزان صنعت :

خط تمام اتوماتیک پت و پلاستیک

خط مکانیزه شستشوی نایلون و گونی

خط شستشوی درب و لیبل

دستگاه خط شستشوی کریستال و هایمپک